Kadra

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Mykanowie- mgr Lidia Kiedrzynek

Nauczyciele przedszkola;

Grupa I- "Maluchy"- mgr Justyna Sączek- nauczyciel kontraktowy, wychowawca w grupie Maluszków. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku pedagogika, na specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna w Akademii im. Jana Długosza  w Częstochowie, studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki oraz zarządzanie i marketing. Wzbogaca warsztat pracy i zdobywa nowe doświadczenia zawodowe, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jest osobą otwartą i cierpliwą. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi, przez co zyskuje ich sympatię i zaufanie.

Grupa II- "Średniaki"- mgr Ewa Augustyniak- nauczyciel stażysta, wychowawca w grupie Średniaczków. Ukończyła studia pedagogiczne, na specjalności Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna w Uniwersytecie Humanistyczno- Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie, studiuje aktualnie na kierunku Turystyka i rekreacja, pracuje także jako animator zabaw dziecięcych. W wolnym czasie prowadzi warsztaty z dziećmi na poszczególnych etapach edukacyjnych, realizując rozmaite projekty tematyczne. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, konferencjach oraz warsztatach poświęconych w szczególności metodyce pracy z dziećmi. Jest osobą kreatywną, chętnie podejmującą nowe wyzwania, komunikatywną i łatwo zaskarbiającą sobie życzliwość i sympatię podopiecznych.

mgr Dorota Żyła

Grupa III- "Starszaki"- mgr Kalina Kot-nauczyciel dyplomowany, wychowawca w grupie Starszaczków. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku Nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne oraz Logopedia przedszkolna i szkolna. Samodzielnie opracowała program " Mały przedszkolak wielkim aktorem". Nauczyciel z 13- letnim stażem pracy. Posiada zmysł artystyczny i talent aktorski. Swoim uśmiechem i otwartością zyskuje sympatię dzieci i rodziców.

mgr Marta Dróżdż- ukończyła studia magisterskie na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych oraz podyplomowe studia z zakresu wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz logopedii. Praca w przedszkolu daje jej wiele satysfakcji, bardzo lubi pracować z dziećmi, ponieważ to one uczą jej dostrzegać drobnostki, cieszyć się z błahych rzeczy, fascynować się otaczającym światem, cieszyć się chwilą. Dzieci są radością, zarażają uśmiechem, dają jej pozytywna energię do działania. W swojej pracy pragnie pomagać dzieciom rozwijać największe zalety oraz kształtować wartościowe postawy. Stara się, aby każdy dzień dziecka spędzony w przedszkolu przyniósł mu wiele radości.

mgr Kamila Putek- nauczyciel wspomagający

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 | Powered by Quick.Cms | Webmaster by Proste strony internetowe