Mobilność wirtualna - Polska, Mykanów, 13 października- dzień 2.

Wtorek 13 października 2020 – Trochę informacji o Polsce

Wizyty gości Erasmus+ to zawsze okazja do wycieczek krajoznawczych lub tematycznych. W czasie pobytu w kraju partnerskim goście powinni poszerzyć swoją wiedzę o jego tradycjach, kulturze i historii.

Skoro dostępna jest tylko zdalna forma wizyty wciąż można przedstawić gościom miejsca szczególne tyle, że wirtualnie.

Prezentacje przekazane i zamieszczone na oficjalnej stronie projektu

oraz projektowej stronie e-Twinning zostały wykonane przez uczniów ubiegłorocznej klasy 8 pod kierownictwem ówczesnego organizatora i koordynatora projektu - pani Malwiny Pruciak.

Obecnie uczniowie ci są już absolwentami naszej szkoły. Nie możemy spotkać się z nimi osobiście, ale przez te prezentacje chcieliby pokazać gościom to, co ich zdaniem warto zobaczyć w Polsce. W bliższej i dalszej okolicy naszej szkoły. To miejsca, które my sami często odwiedzamy i darzymy dużym sentymentem. W swoich prezentacjach m.in. Olek, Łukasz, Wiktor zabierają naszych gości na wirtualny spacer, pokazują nasze miejsce na ziemi.

Folder o nas Czestochowa i okolice Kraków Łódź Warszawa