Mobilność wirtualna w Polsce - 15 października - dzień czwarty

Mobilność wirtualna - dzień czwarty - o Szwecji słów kilka.

Początkowo projekt 'Learning from the past to face the future' został zatwierdzony do realizacji nie tylko dla Łotwy, Hiszpanii, Grecji, Holandii i Polski, ale także dla Szwecji. Szwedzka szkoła Atlas Skolan Linkoping niestety musiała zrezygnować z udziału.

W myśl zasad narzuconych przez Narodową Agencję, nadzorującą przebieg projektów Europejskich, nie pomijamy tego kraju w naszych działaniach projektowych. Dowodem tego są prezentacje przygotowane przez szkoły partnerskie.

np materiał przygotowany przez uczniów ze szkoły podstawowej w Korydallos w Grecji

&feature=emb_title&fbclid=IwAR0ZGZChPq6S4iw8g3zUbZSHKTLfM0tZf2H3l-R_YfbyPTVYjluzq14Uea0" target="_blank" rel="noopener">
...