Wybory do samorządu uczniowskiego

2 października 2019r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W tym roku szkolnym zgłosiło swoje kandydatury, aż 6 uczniów:

Piotr Bator, Bartłomiej Iwańczak, Łukasz Jankowski, Maja Matusiak, Wiktor Matusiak, Iga Urbańska.

Kandydaci napisali swój program wyborczy, z którym zapoznali całą społeczność szkolną.

W środę na godzinie wychowawczej uczniowie z klas III-VIII mogli zagłosować na swoich kandydatów. Było naprawdę gorąco, ponieważ uczniowie wybierali swoich przedstawicieli, którzy będą ich reprezentować, organizować dla nich imprezy szkolne oraz załatwiać ich sprawy.

Skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020:

Przewodniczący: Łukasz Jankowski

Zastępcy: Maja Matusiak, Bartłomiej Iwańczak

Opiekunami S.U. zostały: Iwona Podlejska i Anika Wasil.

• Wszystkich odwiedzin 13763, Dzisiaj: 14

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 | Powered by Quick.Cms | Webmaster by Proste strony internetowe