Zajęcia pozalekcyjne
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW
rok szk. 2023/2024
NAZWA ZAJĘĆ |
KLASA |
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY |
DNI TYGODNIA/GODZINA |
SALA |
|
Zajęcia logopedyczne gr.I |
Agata Musiał |
wtorek |
12.40-13.40 |
32/36 |
|
Zajęcia logopedyczne gr.II |
Agata Musiał |
wtorek |
13.40-14.40 |
32/36 |
|
Zajęcia logopedyczne gr.III |
Agata Musiał |
środa |
11.50-12.50 |
32/36 |
|
Zajęcia logopedyczne gr.IV |
Agata Musiał |
czwartek |
11.50-12.50 |
36 |
|
Koło OMNIBUSEK |
3 |
Agata Musiał |
wtorek |
11.55-12.40 |
36 |
Zaj.korekcyjno-kompensacyjne |
1-3 |
Mariola Witczak |
środa |
12.50-13.35 |
28 |
Zaj.korekcyjno-kompensacyjne |
4-8 |
Mariola Witczak |
środa |
13.40-14.25 |
28 |
Koło teatralne |
4-8 |
Ewa Soboniak |
poniedziałek |
12.50-13.35 |
biblioteka |
Koło historyczne |
4-8 |
Dorota Żyła |
piątek |
12.50-13.35 |
13 |
Koło biologiczno-geograficzne |
4-8 |
Ewa Jagusiak |
Czwartek |
14.30-15.15 |
6 lub 20 |
Nauka kodowania |
1-3 |
Ewelina Kowalczyk |
piątek |
11.55-12.40 |
34 |
Koło j.angielskiego |
7-8 |
Katarzyna Mszyca |
wtorek |
12.50-13.35 |
13 |
Koło kulinarne z j.angielskiego |
4-6 |
Katarzyna Mszyca |
czwartek |
13.40-14.25 |
13 |
Koło Erasmus |
4-8 |
Katarzyna Mszyca |
czwartek |
12.50-13.35 |
13 |
Koło informatyczne |
1-3 |
Małgorzata Skowrońska |
poniedziałek |
12.50-13.35 |
16 |
Koło muzyczne - fleciki |
1-3 |
Marta Wrona |
poniedziałek |
13.40-14.25 |
11 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
1 |
Lidia Kiedrzynek |
wtorek |
11.55-12.40 |
s.32 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
2 |
Lidia Kiedrzynek |
Wtorek |
11.55-12.40 |
s.32 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
3 |
Lidia Kiedrzynek |
poniedziałek |
11.55-12.40 |
s.32 |
Gimnastyka korekcyjna |
1 |
Lidia Kiedrzynek |
środa |
11.55-12.40 |
Mała sala gimnastyczna |
Gimnastyka korekcyjna |
2,3 |
Lidia Kiedrzynek |
czwartek |
11.55-12.40 |
Mała sala gimnastyczna |
Zaj.dyd.-wyrów. j.polski |
4a,4b,5 |
Katarzyna Noszczyk |
wtorek |
13.40-14.25 |
11 |
Zaj.dyd.-wyrów. j.polski |
6,7 |
Ewa Soboniak |
poniedziałek |
13.40-14.25 |
27 |
Przygotowanie do egzaminu- język polski |
8 |
Katarzyna Noszczyk |
wtorek |
14.30-15.15 |
11 |
Zaj.dyd.-wyrów. matematyka |
4a,4b,5 |
Paulina Lisińska |
środa |
13.40-14.25 |
12 |
Zaj.dyd.-wyrów. matematyka kl.6,7 |
6,7 |
Iwona Podlejska |
poniedziałek |
14.30-15.15 |
27 |
Przygotowanie do egzaminu- matematyka |
8 |
Iwona Podlejska |
poniedziałek |
13.40-14.25 |
20 |
Koło naukowe OMNIBUS |
4-8 |
Iwona Podlejska |
czwartek |
12.50-13.35 |
12 |
Przygotowanie do egzaminu – j. angielski |
8 |
Marta Wrona |
poniedziałek |
14.30-15.15 |
20 |
Koło szachowe |
4-8 |
Tomasz Organa |
środa |
13.40-14.25 |
6 |
SKS |
1-3 |
Tomasz Organa |
piątek |
12.50-14.25 |
Sala sportowa |
SKS |
4-8 |
Tomasza Organa |
Poniedziałek czwartek |
13.40-15.15 13.40-15.15 |
Sala sportowa |
SKS Taniec |
1-3 |
Paulina Lisińska |
Poniedziałek środa
|
12.50-13.35
12.50-13.35 |
Sala sportowa |
SKS Taniec |
4-8 |
Paulina Lisińska |
poniedziałek |
13.40-15.15 |
Sala sportowa |
SKS- gry i zabawy |
1-3 |
Paulina Lisińska |
Wtorek piątek |
11.55-12.40
12.50-13.35
|
Sala sportowa |