Zasady korzystania z żywienia

Zasady korzystania z żywienia w Szkole Podstawowej im. Stefana Okrzei  w Mykanowie

1.      Posiłki w formie obiadu dostarcza firma „Pieprz i sól” z Kruszyny

i wydawane będą  o godzinie 11.35 w stołówce Hali sportowej.

Koszt jednego posiłku wynosi 8 złotych.

2.    Płatność za wyżywienie dokonuje się do 15  każdego miesiąca, (pierwsza wpłata do 15 października)

Nr konta  86 8258 0005 2000 0017 0891 0001

W tytule należy wpisać : Opłata za obiad w miesiącu…                       SP Mykanów, imię i nazwisko dziecka, klasa.

Informacja o należnej kwocie  za cały miesiąc będzie dostarczana uczniowi do 5-go każdego miesiąca.

3.    Planowane nieobecności  ucznia należy zgłaszać do godziny 8.00  danego dnia lub poprzedniego do godziny 14. w sekretariacie szkoły.

Telefon do sekretariatu : 34 3288526.

Jeśli nieobecność nie zostanie zgłoszona, opłata za posiłek zostanie naliczona.

*W przypadku miesiąca grudnia wpłaty należy dokonać z góry za cały miesiąc, a zwroty będą odliczane w styczniu.

4.    Zgłoszenie dziecka na obiady oznacza korzystanie przez cały miesiąc bez możliwości wybierania konkretnych dni.

5.    Jeśli z obiadów korzysta rodzeństwo, przy wpłatach należy wpisać osobno każde z dzieci.