Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Reset

Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW rok szk. 2022/2023

 

NAZWA ZAJĘĆ

KLASA

N.PROWADZĄCY

DNI TYGODNIA/GODZINA

SALA

Zajęcia logopedyczne gr.I

2

Agata Musiał

poniedziałek

11.55-12.40

36

Zajęcia logopedyczne gr.II

4,2

Agata Musiał

poniedziałek

13.40-14.25

36

Zajęcia logopedyczne gr.III

1

Agata Musiał

wtorek

11.55-12.40

36

Zajęcia logopedyczne gr.IV

3

Agata Musiał

czwartek

11.55-12.40

36

Koło kl.1-3

OMNIBUSEK

3a,3b

Agata Musiał

poniedziałek

12.50-13.35

36

Zaj.korekcyjno-kompensacyjne

1-3

Mariola Witczak

wtorek

11.55-12.40

28

Zaj.korekcyjno-kompensacyjne

4-8

Mariola Witczak

piątek

12.50-13.35

28

Koło teatralne

4-8

Ewa Soboniak

 

piątek

12.50-13.35

27

Koło historyczne

4-8

 

Dorota Żyła

Czwartek

12.50-13.35

27

Koło bilogiczno-geograficzne

4-8

Ewa Jagusiak

Czwartek

13.40-14.25

6 lub 20

Nauka kodowania

1-3

Ewelina Kowalczyk

środa

11.55-12.40

34

Koło j.angielskiego

7-8

Marta Wrona

poniedziałek

14.30-15.15

11

Koło j.angielskiego

4-6

Malwina Pruciak

czwartek

11.55-12.40

13

Koło Erasmus

4-8

Katarzyna Mszyca

piątek

7.15-8.00

13

Koło informatyczne

1-3

Małgorzata Skowrońska

wtorek

11.55-12.40

16

Chór szkolny

4-8

Aleksandra Płoskonka

środa

14.30-15.15

11

Zaj.dyd.-wyrów. kl.1-2

1,2

Lidia Kiedrzynek

Środa

12.50-13.35

s.28

Zaj.dyd.-wyrów. kl.1-2

3a+3b

Lidia Kiedrzynek

Wtorek

12.50-13.35

s.34

Zaj.dyd.-wyrów. j.polski kl.4,5

4,5

Katarzyna Noszczyk

Piątek

12.50-13.35

12

Zaj.dyd.-wyrów. j.polski kl.6,7

6,7

Katarzyna Noszczyk

Środa

13.40-14.25

27

Zaj.dyd.-wyrów. j.polski kl.8

8

Katarzyna Noszczyk

Piątek

13.40-14.25

11

Zaj.dyd.-wyrów. matematyka kl.4,5

4,5

Iwona Podlejska

Czwartek

12.50-13.35

13

Zaj.dyd.-wyrów. matematyka kl.6,7

6,7

Iwona Podlejska

Czwartek

13.40-14.25

27

Koło  matematyczne kl.8

8

Iwona Podlejska

Czwartek

14.30-15.15

27

Gry i zabawy kl.1

1

Lidia Kiedrzynek

Poniedziałek

11.55-12.40

Sala sportowa

SKS gr.1

1-3

Tomasz Organa

Wtorek

13.40-15.15

Sala sportowa

SKS gr.2

4-8

Tomasza Organa

czwartek

13.40-15.15

Sala sportowa

SKS Taniec

4-8

Paulina Lisińska

poniedziałek

12.40-13.35,

13.40-14.25

Sala sportowa

SKS Katowice

Grupa 1

Tomasz Organa

Poniedziałek

14.30-15.30

Sala sportowa

SKS Katowice

Grupa 2

Tomasz Organa

Czwartek

14.30-15.30

Sala sportowa

SKS Katowice

Grupa 1

Paulina Lisińska

Poniedziałek

15.00-16.00

Sala sportowa

SKS Katowice

Grupa 2

Paulina Lisińska

Środa

15.00-16.00

Sala sportowa

Logopedia MEiN

 

Agata Musiał

Czwartek

12.50-13.35

36

Pedagog MEiN

 

Żaneta Kosela

Środa

8.00-9.00

 

Psycholog MEiN

 

P.Orman-Nocuń

Środa

8.50-9.35

świetlica

Zaj.korekc.-kompensac. MEiN

 

Mariola Witczak

Czwartek

12.50-13.35

28

Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

 

M.Brewczyńska-Jeziak

poniedziałek

11.55-12.40

hala

Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

 

M.Brewczyńska-Jeziak

środa

13.40-14.25

Sala sportowa

 

  • Wszystkich odwiedzin 59068, Dzisiaj: 8

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 | Powered by Quick.Cms | Webmaster by Proste strony internetowe