Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Reset

Grupa III- Sówki

Wychowawca  mgr Agnieszka Małecka

Nauczyciel    mgr Kalina Kot

 

 • Mały Przedszkola Wielkim Aktorem

  Program teatralny, samodzielnie opracowany przez nauczycielkę Kalinę Kot. Wprowadzenie dzieci w świat sztuki poprzez zabawy teatralne przynosi im wiele korzyści, rozwija wyobraźnię, doskonali mowę, która staje się wyrazista i melodyjna, sprzyja umuzykalnieniu, rozwija płynność ruchów oraz zwiększa poczucie swojej wartości. Jest okazją do wspaniałej zabawy i daje wiele satysfakcji.

   

 • Program - Plastyka od Malucha

  Program samodzielnie opracowany przez nauczycielkę mgr Agnieszkę Małecką. Program wprowadza dzieci od najmłodszych lat w świat sztuki plastycznej. Dzieci poznają różnorodne techniki plastyczne, które pobudzają wyobraźnię i kreatywność.

 • Program Wychowawczy Przedszkola

 • Przyjaciele Zippiego

  Program „Przyjaciele Zippiego” to międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego dla dzieci w wieku 5-8 lat, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u małych dzieci. Uczy różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wykorzystywania nabytych umiejętności w codziennym życiu oraz doskonali relacje dzieci z innymi ludźmi. Nie koncentruje się on na dzieciach z konkretnymi problemami czy trudnościami, ale promuje zdrowie emocjonalne wszystkich małych dzieci.

 • Zdrowy Przedszkolak

  Program edukacyjny opracowany przez nauczycielkę mgr Kalinę Kot. Zawarte w nim treści mają na celu promocję zdrowego styl życia, poszerzanie wiadomości na temat wychowania zdrowotnego oraz wyrabianie prawidłowych nawyków prozdrowotnych.

   

   
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 | Powered by Quick.Cms | Webmaster by Proste strony internetowe