Podsumowanie wizyty gości z Czech i Hiszpanii

Jeszcze tylko ostatnie dwie lekcje, wspólny mecz, quiz o Polsce i ankiety, obiad i deser, rozdanie certyfikatów i upominków, i można uznać wizytę projektową za zakończoną🏆.
Drużyna czeska🇨🇿 już prawie w domu, niestety musieli wracać już dziś.
Hiszpanie 🇪🇸planowo wracają do Madrytu jutro po południu. Zostało więc jeszcze trochę czasu z naszą młodzieżą, zdaje się, że zapowiada się kolejny wieczor pełen atrakcji🫣😉
Reasumując, wszystko wypadło bardzo dobrze💪. Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy przyjąć gości u siebie. Pokazać im trochę naszego świata.
💐Wielkie podziękowania dla Naszych Rodziców💐, zwłaszcza tych przyjmujących dzieci u siebie, ale także wszystkich, którzy chociaż w najmniejszym stopniu przyczynili się do tego aby goście czuli się u nas dobrze, byli najedzeni i korzystali z rozmaitych atrakcji.
💐Dziękujemy też Nauczycielom💐, którzy mimo, że nie prowadzą lekcji w języku obcym na co dzień, starali się aby goście mogli poznać naszą szkołę, kilka polskich słówek, parę polskich zwyczajów, m.in. święto ziemniaka z przedszkolakami.
💐 Dziękujemy Obsłudze💐, panie woźne i pan konserwator mieli pełne ręce roboty, a szkoła została przygotowana "na wysoki połysk" 💪
💐Dziękujemy też uczestnikom koła Erasmus💐 za dotychczasową pracę, teraz pozostaje nam dokończyć wymyślone przez nas gry. W maju finałowa wizyta w Ostravie.
Malwina Pruciak, Katarzyna Mszyca oraz pani dyrektor Lidia Kiedrzynek.