Kontrast
A
Reset

Sportowe sukcesy naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły zakończyli sezon biegów przełajowych z bardzo dobrymi wynikami. We wrześniu i październiku reprezentowali szkołę w "Drużynowych Biegach Przełajowych"  - dziewczynki klasa 4-6 zdobyły III miejsce (Urbańska Emilia, Urbańska Patrycja, Janikowska Maja, Smela Julia, Kaniowska Julia, Ściubidło Natalia). Indywidualnie Daria Mordal zajęła 5 miejsce na 92 startujące zawodniczki, a Oskar Ligudziński zajął 3 miejsce na 85 startujących zawodników. W "Sztafetowych Biegach Przełajowych" dziewczyny z klas 7-8 zajęły III miejsce (Daria Mordal, Marysia Ziarkowska, Maja Janeczek, Zuzia Kipigroch, Emilka Świąć, Beata Pluta) i awansowały do zawodów rejonowych (półfinały wojewódzkie)gdzie zajęły 6 miejsce.
W rozegranych 18 października zawodach: "II Lemański Bieg Przełajowy Batalionów Chłopskich" uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
- kategoria klas 7-8 dziewczyny: I miejsce Daria Mordal,
- kategoria klas 7-8 chłopcy: I miejsce Oskar Ligudziński, II miejsce Łukasz Drej,
- kategoria klas 4-6 dziewczyny: III miejsce Maja Janikowska.
W tych wszystkich biegach uczestniczyło i wspierało swoje koleżanki i kolegów liczne grono szkolnych biegaczy nie wymienionych wyżej w składzie:
Pożarlik Antek, Puchała Filip, Borkowski Mateusz, Wawszczak Oliwier, Szymon Sobczyk, Koćwin Maja, Bińkowski Borys, Mazur Sergiusz, Kłudka Ksawery, Kruszewski Michał.
Dziękujemy uczniom i rodzicom wymienionych uczniów. Życzymy dalszych sukcesów.