Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Reset

Archiwum strony

 • Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU

  Nasza szkoła uczestniczy w kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „Bądźmi poszukiwaczami AUTORYTETU”, skierowanej do uczniów klas IV – VIII, ich rodziców i nauczycieli. Jej realizacja zakłada przeprowadzenie działań w zakresie profilaktyki zachowań ryzykownych, szczególnie antyspołecznych i przestępczych, we wszystkich szkołach podstawowych w Polsce.

   

  Priorytetowym celem kampanii jest poprawa bezpieczeństwa i zmniejszenie skali przestępczości    i zachowań ryzykownych, tj. hejt, przemoc, alkohol, narkotyki, itp.

   

  Główna idea kampanii to odbudowanie i wzmocnienie w naszym społeczeństwie autorytetu rodzica i nauczyciela.

 • Code Week 2018

  Nasza szkoła bierze udział w międzynarodowym projekcie Code Week 2018.

 • Europejski program eTwinning

  W czerwcu bieżącego roku Zespół Szkolno – Przedszkolny w Mykanowie dołączył  do międzynarodowej społeczności szkół w Europie, czyli sieci eTwinning. Na początek  w związku z realizacją europejskiego projektu programu Erasmus+ Eating for Life: Healthy Eating Education at School postanowiliśmy rozszerzyć nasze działania i zarejestrować projekt na portalu eTwinning. Dzięki temu rezultaty naszej pracy dostępne będą dla znacznie większego grona odbiorców. Obecnie planujemy rozpocząć realizację własnego projektu za pośrednictwem sieci eTwinning.

   

 • Konkursy

 • Nauczanie zdalne przedłużone do 25 kwietnia

  Do 25 kwietnia br. uczniowie wszystkich szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych będą kontynuować naukę w trybie zdalnym.
  Przedszkola i żłobki zostaną otwarte od 19 kwietnia br.

  Obostrzenia dotyczące szkół obowiązują do 25 kwietnia br. Nauka zdalna obejmuje wszystkich uczniów bez względu na etap edukacyjny. Zmiana trybu nauczania dotyczy również uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych: sportowych, mistrzostwa sportowego, szkół z oddziałami sportowymi i oddziałami mistrzostwa sportowego.

 • Ogłoszenia

 • Program profilaktyczny „Smak życia czyli debata o dopalaczach”

  „Smak życia, czyli debata o dopalaczach” to program profilaktyczny autorstwa   dr Krzysztofa Wojcieszka, który został przygotowany z inicjatywy Ministerstwa Zdrowia oraz Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Skierowany jest do uczniów klas VII i VIII SP oraz klas III Gimnazjum.

  https://youtu.be/j_fNP_-dD_4

 • Projekt EuroWeek

  W dniach od 28 września do 2 października tego roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Stefana Okrzei w Mykanowie pod opieką nauczycielki języka angielskiego p. Malwiny Pruciak i pedagoga szkolnego p.  Roberta Duszy wzięli udział w projekcie szkoleniowym EuroWeek – Szkoła Liderów.

 • Projekt "Mam kota na punkcie mleka"

  Uczniowie klas I-III uczestniczą w projekcie" Mam kota na punkcie mleka." Celem programu jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat,wzmocnienie pozytywnego wizerunku mleka i produktów mlecznych pochodzących z Polski. Mamy kota na punkcie mleka,a Ty?

 • Wszystkich odwiedzin 79848, Dzisiaj: 38

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 | Powered by Quick.Cms | Webmaster by Proste strony internetowe