Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Reset

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2020/2021

 

Nazwa zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Dni tygodnia

Sala

Omnibusek – koło naukowe

II, III

Agata Musiał

Poniedziałek 12.50-13.35

28

Kodowanie

II, III

Agata Musiał

Środa 12.50-13.35

36

Nauka gry na fletach

II

Krzysztof Witczak

 

 

Koło informatyczne

I-III

Małgorzata Skowrońska

wtorek 11.55-12.40

16

Koło naukowe „Omnibus”

V

Iwona Podlejska

Czwartek 14.30-15.15

20

Koło przyrodnicze

VI

Ewa Jagusiak

Środa  13.40-14.25

27

Koło językowe „Erasmus”

VI

Katarzyna Mszyca

Poniedziałek – 8.00-8.45

11

Chór szkolny

 

Krzysztof Witczak

 

 

Koło teatralne

III-IV

Elżbieta Rakowska

Wtorek 13.40-14.25

27

Koło chemiczne

VIIa, VIIb

Aneta Szyda

Wtorek 13.40-14.25

20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 II

 

III

Lidia Kiedrzynek

 

Lidia Kiedrzynek

 poniedziałek - 12.50-13.35

czwartek- 11.55-12.40

 

Koło Języka angielskiego

IV, VII

Agnieszka Wilczyńska

Piątek – 13.40-14.25

12

Koło religijne

II-VIII

Agata Nikonowicz

Poniedziałek- 12.50-13.35

akwarium

SKS

IV, V, VI

Tomasz Organa

Torek 13.40-15.15

 

SKS

I, II, III

Tomasz Organa

Czwartek 12.50-14.25

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Ia

Anna Herbst

Wtorek 11.55-12.40

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Ib

Paulina Cielas

Środa- 11.55-12.40

28

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

VI

II, IV

Mariola Witczak

Poniedziałek- 8.00-8.45 poniedziałek 12.50-13.25

34

34

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

VIII

Elżbieta Rakowska

Piątek – 13.40-14.25

27

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

VII

Elżbieta Rakowska

Poniedziałek -14.30-15.15

27

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

IV

Elżbieta Rakowska

Wtorek – 13.40-14.25

27

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

V

Katarzyna Noszczyk

Poniedziałek 12.50-13.35

27

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

VI

Katarzyna Noszczyk

Piątek 11.55-12.40

11

Zajęcia przygotowujące do egzaminu 8 klasisty

VIII

Katarzyna Mszyca

Wtorek 13.40-14.25

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

V

Iwona Podlejska

Wtorek 13.40-14.25

12

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

IV

Iwona Podlejska

Czwartek 12.50-13.35

27

Gimnastyka korekcyjna

II, III

Magdalena Brewczyńska - Jeziak

Wtorek 11.55-12.40

 

  • Wszystkich odwiedzin 34977, Dzisiaj: 39

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 | Powered by Quick.Cms | Webmaster by Proste strony internetowe