Font:
Powiększ
A+
Pomniejsz
A-
Kolor:
Kontrast
A
Reset

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW

rok szk. 2023/2024

 

NAZWA ZAJĘĆ

KLASA

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

DNI TYGODNIA/GODZINA

SALA

Zajęcia logopedyczne gr.I

 

Agata Musiał

wtorek

12.40-13.40

32/36

Zajęcia logopedyczne gr.II

 

Agata Musiał

wtorek

13.40-14.40

32/36

Zajęcia logopedyczne gr.III

 

Agata Musiał

środa

11.50-12.50

32/36

Zajęcia logopedyczne gr.IV

 

Agata Musiał

czwartek

11.50-12.50

36

Koło OMNIBUSEK

3

Agata Musiał

wtorek

11.55-12.40

36

Zaj.korekcyjno-kompensacyjne

1-3

Mariola Witczak

środa

12.50-13.35

28

Zaj.korekcyjno-kompensacyjne

4-8

Mariola Witczak

środa

13.40-14.25

28

Koło teatralne

4-8

Ewa Soboniak

poniedziałek

12.50-13.35

biblioteka

Koło historyczne

4-8

Dorota Żyła

piątek

12.50-13.35

13

Koło biologiczno-geograficzne

4-8

Ewa Jagusiak

Czwartek

14.30-15.15

6 lub 20

Nauka kodowania

1-3

Ewelina Kowalczyk

piątek

11.55-12.40

34

Koło j.angielskiego

7-8

Katarzyna Mszyca

wtorek

12.50-13.35

13

Koło kulinarne z  j.angielskiego

4-6

Katarzyna Mszyca

czwartek

13.40-14.25

13

Koło Erasmus

4-8

Katarzyna Mszyca

czwartek

12.50-13.35

13

Koło informatyczne

1-3

Małgorzata Skowrońska

poniedziałek

12.50-13.35

16

Koło muzyczne - fleciki

1-3

Marta Wrona

poniedziałek

13.40-14.25

11

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1

Lidia Kiedrzynek

wtorek

11.55-12.40

s.32

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2

Lidia Kiedrzynek

Wtorek

11.55-12.40

s.32

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3

Lidia Kiedrzynek

poniedziałek

11.55-12.40

s.32

Gimnastyka korekcyjna

1

Lidia Kiedrzynek

środa

11.55-12.40

Mała sala gimnastyczna

Gimnastyka korekcyjna

2,3

Lidia Kiedrzynek

czwartek

11.55-12.40

Mała sala gimnastyczna

Zaj.dyd.-wyrów. j.polski

4a,4b,5

Katarzyna Noszczyk

wtorek

13.40-14.25

11

Zaj.dyd.-wyrów. j.polski

6,7

Ewa Soboniak

poniedziałek

13.40-14.25

27

Przygotowanie do egzaminu- język polski

8

Katarzyna Noszczyk

wtorek

14.30-15.15

11

Zaj.dyd.-wyrów. matematyka

4a,4b,5

Paulina Lisińska

środa

13.40-14.25

12

Zaj.dyd.-wyrów. matematyka kl.6,7

6,7

Iwona Podlejska

poniedziałek

14.30-15.15

27

Przygotowanie do egzaminu- matematyka

8

Iwona Podlejska

poniedziałek

13.40-14.25

20

Koło naukowe OMNIBUS

4-8

Iwona Podlejska

czwartek

12.50-13.35

12

Przygotowanie do egzaminu – j. angielski

8

Marta Wrona

poniedziałek

14.30-15.15

20

Koło szachowe

4-8

Tomasz Organa

środa

13.40-14.25

6

SKS

1-3

Tomasz Organa

piątek

12.50-14.25

Sala sportowa

SKS

4-8

Tomasza Organa

Poniedziałek

czwartek

13.40-15.15

13.40-15.15

Sala sportowa

SKS Taniec

1-3

Paulina Lisińska

Poniedziałek

środa

                   

12.50-13.35

 

12.50-13.35

Sala sportowa

SKS Taniec

4-8

Paulina Lisińska

poniedziałek

13.40-15.15

Sala sportowa

SKS- gry i zabawy

1-3

Paulina Lisińska

Wtorek

piątek

11.55-12.40

 

12.50-13.35

 

Sala sportowa

 

  • Wszystkich odwiedzin 76778, Dzisiaj: 0

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 | Powered by Quick.Cms | Webmaster by Proste strony internetowe