Sukcesy taneczne naszych uczennic

Na szkolną półkę z pucharami trafiły kolejne statuetki z dziedziny tańca. Uczennice ze szkolnego koła tanecznego wzięły udział w II Powiatowym Konkursie Tanecznym w Częstochowie pt. „Tanecznym krokiem do lata”.
Nauka poprzez zabawę w klasach młodszych, a ciężka praca w klasach starszych, zaowocowała III miejscem w kategorii klas I-III oraz I miejscem w kategorii klas IV-VI. GRATULUJEMY!!! 💐
Reprezentantki klas 4-6: Iza Bińczyk, Michasia Gałkowska, Martynka Sznober, Maja Janikowska, Hania Świąć, Marcelina Mercik.
Reprezentantki klas 1-3: Natalka Bąbelewska, Lilianna Zyszczak, Nikola Burzyńska, Magda Zakrzewska, Maja Szulc, Lenka Kreczmer, Ada Urbańska, Iga Służałek, Karolinka Nawrot, Nel Wojtasik.
Opiekun koła tanecznego: pani Paulina Lisińska