Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

Uczniowie klasy 6 pod kierunkiem p. Ewy Soboniak, p. D. Żyły i p. A. Płoskonki przygotowali piękną i wzruszającą akademię z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Nasi szkolni artyści słowem i pieśnią  przybliżyli nam,  tragedię i ból Polaków po utracie wolnej Ojczyzny, który trwał aż 123 lata oraz radość i wzruszenie po odzyskaniu upragnionej niepodległości. Przedstawili postaci historyczne mające ogromne znaczenie w tych wydarzeniach historycznych. Symboliczne zapalanie kolejnych znicza przez występujących uczniów,  upamiętniło nam bohaterów. Nie zapomnimy o tych wydarzeniach, będziemy pamiętać komu zawdzięczamy wolną ojczyznę.